LZS Walce - Orzeł Źlinice 1:0(0:0) Liga Okręgowa

Wspaniała seria spotkań Naszych Orłów bez porażki dobiegła końca. Niestety na wynik dzisiejszego meczu duży wpływ miała trójka sędziowska która w arogancki sposób przy każdej okazji udowodniała że jest 12 zawodnikiem gospodarzy z czym nie krył się trener gospodarzy wołając po imieniu do kolegów sędziów. Dziwnym trafem w naszym zespole zostali wykartkowani wszyscy zawodnicy zagrożeni absencją w następnych spotkaniach lub dochodzący do limitu wykluczeń w następnych. O wyniku spotkania zadecydowały 2 sytuację. W 30 minucie na idącego po piłkę kapitana Szpona kolanem w plecy wpadł zawodnik gospodarzy i ku zdziwieniu chyba wszystkich na stadionie sędzia pokazał zawodnikowi tylko żółty kartonik !!! SKANDAL NA KTÓRY DZISIAJ NIE MIELIŚMY JEDNAK WPŁYWU !!! Kolejny popis sędziowie dali przy jedynej bramce gdy wychodzącego do dośrodkowania Dominika Wrzosa faulował napastnik gospodarzy nadeptując mu na nogę i trzymając za koszulkę uniemożliwiając skuteczną obronę !!! Mimo porażki nasi zawodnicy zagrali naprawdę dobre zawody i sprawiedliwym byłby remis jednak jak mawia klasyk ..." Z m... nie wygrasz "...