Orzeł Źlinice - Po-Ra-Wie II Większyce 4:3(2:0) Liga Okręgowa

Trwa znakomita passa Naszych Orłów pod wodzą trenera Copika. W siedmiu spotkaniach tej rundy na koncie mamy 6 zwycięstw i remis !!! Dzisiejsze spotkanie rozpoczęliśmy znakomicie gdyż po 6 minutach było już 2:0. Najpierw dośrodkowanie Cisse w pole karne do Piotrka Joba który precyzyjnym wolejem zdobył swojego pierwszego gola w barwach Orła.Po 3 minutach świetne dośrodkowanie z drugiej strony boiska Pawła Grabowskiego wykorzystał Cisse pakując piłkę z najbliższej odległości do pustej bramki.W drugiej połowie kolejne 3 minuty dały nam 2 bramki. Dmytro Kryvoruchyshak piękną prostopadłą piłką sprawił że w dogodnej sytuacji znalazł się Mademba i z ostrego kąta zdobył swoją ....34 bramkę w sezonie. Kolejną bramkę zdobył nasz stoper Marcin Bergandy który ze stoickim spokojem wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem. Asystę przy tej bramce zaliczamy Cisse jednak warto zaznaczyć że kapitalnie przy tej bramce zachował się Darek Plitzko który mając obrońcę bark w bark przepuścił piłkę pomiędzy nogami sprawiając że w idealnej sytuacji znalazł się popularny " Bergi ". Mimo słabszej końcówki i stracie 3 bramek to Nasze Orły znów zgarnęły 3 punkty i brawa się należą dla wszystkich zawodników oraz sztabu szkoleniowego.