LZS Jędrzychów - Orzeł Źlinice 0:2(0:0) Liga Okręgowa

Cenne 3 punkty wywalczyły Nasze Orły po bardzo ciężkim pojedynku. Bohaterem spotkania został Dominik Wrzos który przy wyniku 0:0 obronił rzut karny !!! W pierwszej wyrównanej połowie oba zespoły miały swoje okazję na bramki jednak albo strzały były niecelne albo obydwaj bramkarze bronili bardzo pewnie.Cztery bardzo dobre okazję zmarnował Cisse który także w drugiej połowie raził nieskutecznością i tego spotkania nie może zaliczyć do udanych.  Gdy pierwsze minuty drugiej połowy inicjatywę przejęli gospodarze tylko fantastycznie obroniony rzut karny przez Dominika oraz ofiarna gra obronna sprawiła że wynik był remisowy. Na szczęście nosa do zmian miał trener Copik który wpuścił na boisko 4 rezerwowych i wszyscy okazali się bardzo wartościowymi zmiennikami. Mateusz Błazy rozkręcił naszą grę ofensywną i po solowym rajdzie oraz faulu obrońcy wywalczył rzut karny który pewnie na bramkę zamienił Cisse. Yurii Kotlovskyi w kilkanaście minut zrobił kilka ciekawych akcji a podsumowaniem dobrej gry było fenomenalne dośrodkowanie w pole karne które pięknym strzałem wykończył Piotrek Job.Nasi młodzieżowcy Adam Gajda i Patryk Kuc po wejściu na plac gry zagrali bardzo dobrze z czego bardzo zadowolony był trener Copik. Do pierwszego składu po przerwie wrócił wczorajszy solenizant Przemek Kuś i tym występem udowodnił jak wartościowym jest zawodnikiem. Brawa dla wszystkich Orłów którzy pojawili się dzisiaj na boisku ale także dla Tomka Łyska i Konrada Danieluka którzy pozytywną energią na ławce wspierają zespół.  Przed nami bardzo ciekawie zapowiadający się mecz z drużyną z Głuchołaz na który już w tym miejscu serdecznie zapraszamy !!!