Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Motor Praszka
0:0
MKS Wołczyn
Start Jełowa
5:5
Orzeł Źlinice
Piomar Tarnów-Przywory
1:7
Olimpia Lewin Brzeski
KS Krasiejów
1:0
Śląsk Łubniany
LZS Ligota Turawska
2:2
LZS Victoria Chróścice
LZS Mechnice
0:4
Unia Kolonowskie
Hetman Byczyna
0:3
Żubry Smarchowice
SKF TOR Dobrzeń Wielki
2:1
Rodło Opole
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
- : -
Piomar Tarnów-Przywory
Olimpia Lewin Brzeski
- : -
ZKS Motor Praszka
Śląsk Łubniany
- : -
LZS Mechnice
LZS Ligota Turawska
3:0
Hetman Byczyna
Żubry Smarchowice
- : -
KS Krasiejów
Unia Kolonowskie
- : -
Start Jełowa
MKS Wołczyn
- : -
SKF TOR Dobrzeń Wielki
LZS Victoria Chróścice
- : -
Rodło Opole
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Motor Praszka
- : -
Orzeł Źlinice
Rodło Opole
- : -
MKS Wołczyn
Start Jełowa
- : -
Śląsk Łubniany
Piomar Tarnów-Przywory
- : -
Unia Kolonowskie
KS Krasiejów
- : -
LZS Ligota Turawska
LZS Mechnice
- : -
Żubry Smarchowice
Hetman Byczyna
- : -
LZS Victoria Chróścice
SKF TOR Dobrzeń Wielki
- : -
Olimpia Lewin Brzeski
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
- : -
SKF TOR Dobrzeń Wielki
Olimpia Lewin Brzeski
- : -
Rodło Opole
Śląsk Łubniany
- : -
Piomar Tarnów-Przywory
LZS Ligota Turawska
- : -
LZS Mechnice
Żubry Smarchowice
- : -
Start Jełowa
Unia Kolonowskie
- : -
ZKS Motor Praszka
Hetman Byczyna
- : -
KS Krasiejów
LZS Victoria Chróścice
- : -
MKS Wołczyn
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Motor Praszka
- : -
Śląsk Łubniany
Rodło Opole
- : -
Orzeł Źlinice
Start Jełowa
- : -
LZS Ligota Turawska
Piomar Tarnów-Przywory
- : -
Żubry Smarchowice
KS Krasiejów
- : -
LZS Victoria Chróścice
LZS Mechnice
- : -
Hetman Byczyna
MKS Wołczyn
- : -
Olimpia Lewin Brzeski
SKF TOR Dobrzeń Wielki
- : -
Unia Kolonowskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
- : -
MKS Wołczyn
Śląsk Łubniany
- : -
SKF TOR Dobrzeń Wielki
KS Krasiejów
- : -
LZS Mechnice
LZS Ligota Turawska
- : -
Piomar Tarnów-Przywory
Żubry Smarchowice
- : -
ZKS Motor Praszka
Unia Kolonowskie
- : -
Rodło Opole
Hetman Byczyna
- : -
Start Jełowa
LZS Victoria Chróścice
- : -
Olimpia Lewin Brzeski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Motor Praszka
- : -
LZS Ligota Turawska
Olimpia Lewin Brzeski
- : -
Orzeł Źlinice
Rodło Opole
- : -
Śląsk Łubniany
Start Jełowa
- : -
KS Krasiejów
Piomar Tarnów-Przywory
- : -
Hetman Byczyna
LZS Mechnice
- : -
LZS Victoria Chróścice
MKS Wołczyn
- : -
Unia Kolonowskie
SKF TOR Dobrzeń Wielki
- : -
Żubry Smarchowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Łubniany
- : -
MKS Wołczyn
KS Krasiejów
- : -
Piomar Tarnów-Przywory
LZS Ligota Turawska
- : -
SKF TOR Dobrzeń Wielki
LZS Mechnice
- : -
Start Jełowa
Żubry Smarchowice
- : -
Rodło Opole
Unia Kolonowskie
- : -
Olimpia Lewin Brzeski
Hetman Byczyna
- : -
ZKS Motor Praszka
LZS Victoria Chróścice
- : -
Orzeł Źlinice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Motor Praszka
- : -
KS Krasiejów
Orzeł Źlinice
- : -
Unia Kolonowskie
Olimpia Lewin Brzeski
- : -
Śląsk Łubniany
Rodło Opole
- : -
LZS Ligota Turawska
Start Jełowa
- : -
LZS Victoria Chróścice
Piomar Tarnów-Przywory
- : -
LZS Mechnice
MKS Wołczyn
- : -
Żubry Smarchowice
SKF TOR Dobrzeń Wielki
- : -
Hetman Byczyna
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Łubniany
- : -
Orzeł Źlinice
Start Jełowa
- : -
Piomar Tarnów-Przywory
KS Krasiejów
- : -
SKF TOR Dobrzeń Wielki
LZS Ligota Turawska
- : -
MKS Wołczyn
LZS Mechnice
- : -
ZKS Motor Praszka
Żubry Smarchowice
- : -
Olimpia Lewin Brzeski
Hetman Byczyna
- : -
Rodło Opole
LZS Victoria Chróścice
- : -
Unia Kolonowskie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Motor Praszka
- : -
Start Jełowa
Orzeł Źlinice
- : -
Żubry Smarchowice
Olimpia Lewin Brzeski
- : -
LZS Ligota Turawska
Rodło Opole
- : -
KS Krasiejów
Piomar Tarnów-Przywory
- : -
LZS Victoria Chróścice
Unia Kolonowskie
- : -
Śląsk Łubniany
MKS Wołczyn
- : -
Hetman Byczyna
SKF TOR Dobrzeń Wielki
- : -
LZS Mechnice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Jełowa
- : -
SKF TOR Dobrzeń Wielki
Piomar Tarnów-Przywory
- : -
ZKS Motor Praszka
KS Krasiejów
- : -
MKS Wołczyn
LZS Ligota Turawska
- : -
Orzeł Źlinice
LZS Mechnice
- : -
Rodło Opole
Żubry Smarchowice
- : -
Unia Kolonowskie
Hetman Byczyna
- : -
Olimpia Lewin Brzeski
LZS Victoria Chróścice
- : -
Śląsk Łubniany
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Motor Praszka
- : -
LZS Victoria Chróścice
Orzeł Źlinice
- : -
Hetman Byczyna
Olimpia Lewin Brzeski
- : -
KS Krasiejów
Śląsk Łubniany
- : -
Żubry Smarchowice
Rodło Opole
- : -
Start Jełowa
Unia Kolonowskie
- : -
LZS Ligota Turawska
MKS Wołczyn
- : -
LZS Mechnice
SKF TOR Dobrzeń Wielki
- : -
Piomar Tarnów-Przywory
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Motor Praszka
- : -
SKF TOR Dobrzeń Wielki
Start Jełowa
- : -
MKS Wołczyn
Piomar Tarnów-Przywory
- : -
Rodło Opole
KS Krasiejów
- : -
Orzeł Źlinice
LZS Ligota Turawska
- : -
Śląsk Łubniany
LZS Mechnice
- : -
Olimpia Lewin Brzeski
Hetman Byczyna
- : -
Unia Kolonowskie
LZS Victoria Chróścice
- : -
Żubry Smarchowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
- : -
LZS Mechnice
Olimpia Lewin Brzeski
- : -
Start Jełowa
Śląsk Łubniany
- : -
Hetman Byczyna
Rodło Opole
- : -
ZKS Motor Praszka
Żubry Smarchowice
- : -
LZS Ligota Turawska
Unia Kolonowskie
- : -
KS Krasiejów
MKS Wołczyn
- : -
Piomar Tarnów-Przywory
SKF TOR Dobrzeń Wielki
- : -
LZS Victoria Chróścice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości