LIGA MŁODZIKA: ORZEŁ ŹLINICE - UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE 2:4

Drużyna naszych Młodzików może niestety zaliczyć mecz z UKS Football Academy Opole do przegranych ale z typu tych co pokazują jak wiele trzeba się jeszcze uczyć.
W pierwszej połowie praktycznie "nie było nas na boisku", wyszliśmy do tego spotkania zbyt mocno przestraszeni,
popełnialiśmy wiele błędów i dlatego pierwsza połowa zakończyła się przewagą FA Opole 3 : 0.
Druga połowa to już zdecydowana poprawa naszych młodych adeptów , graliśmy już "swoją piłkę" mimo niesprzyjających warunków pogodowych (cały czas padała deszcz), szkoda, że nie wykorzystaliśmy kilku sytuacji.
Najpierw bramkę kontaktową zdobył Karol W. , potem było jeszcze kilka dobrych akcji.
Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 2 : 4 po dobrze wykonanym rzucie karym przez Pawła P.

ZAWODNICY:
Olsok M., Włodarczyk K., Halupczok I., Copik Sz., Kuc Ł., Panusz P., Kasperek P., Wotzka M., Cygan J., Weber S., Marek M., Wojnar P., Peszka F.,Peszka K..

Zapraszamy wszystkich kibiców na kolejne spotkanie
Orzeł Źlinice : OKS Odra I Opole

20 września o godzinie 17,00 boisko Orła Źlinice