LIGA MŁODZIKA: ORZEŁ ŹLINICE - KS MAŁAPANEW OZIMEK 2:1

LIGA MŁODZIKA: ORZEŁ ŹLINICE - KS  MAŁAPANEW OZIMEK 2:1

4 września 2017r. podopieczni trenera Mariusza rozpoczęli zmagania w swojej grupie w lidze.
Pierwszym przeciwnikiem naszych "młodych Orłów" byli zawodnicy z Ozimka .
Niestety już w pierwszych minutach po błędach naszych obrońców straciliśmy bramkę.
Po paru minutach wyrównanej gry dobrą akcję wykorzystał z prostopadłego podania nasz kapitan Michał O. ,
wykonał strzał na bramkę przy słupku i padła wyrównująca bramka.
Przez cały mecz widoczna była bardzo wyrównana gra obu drużyn, nasi zawodnicy mieli kilka dobrych sytuacji podbramkowych,
szkoda tylko, że nie wykorzystanych odpowiednio.
Dopiero w 57 minucie po doskonałym prostopadłym podaniu i pójściem za piłką Szymona C., zmusił on bramkarza Ozimka do błędu - ten wybił bardzo niefortunnie piłkę a wykorzystał to Sebastin W.
i doskonałym strzałem z ok. 20 metrów podwyższył wynik spotkania na 2 :1 .

ZAWODNICY:
Olsok M., Włodarczyk K., Halupczok I., Copik Sz., Kuc Ł., Panusz P., Smolin M., Wotzka M., Cygan J., Weber S., Marek M., Wojnar P., Peszka F.,Peszka K..