LZS Racławiczki - Orzeł Źlinice 2:6(0:2) Liga Okręgowa

Po kapitalnym meczu przywozimy cenne 3 punkty z ciężkiego terenu drużyny z Racławiczek. Na prowadzenie wychodzimy w 15 minucie gdy rewelacyjne dośrodkowanie Tomka Koca strzałem ... klatką piersiową na bramkę zamienia Cisse. Druga bramka pada po strzale samobójczym w czym duża zasługa Kryvoruchyshaka który zdecydował się na dośrodkowanie w pole karne po którym stoper miejscowych pakuję piłkę do własnej bramki. To co działo się w drugiej połowie jest jedną z najlepszych 45 minut w ostatnich sezonach Orła. Gdy w 50 minucie po kontrowersyjnej drugiej żółtej kartce boisko musiał opuścić grający świetne zawody Kalabay nasi kibice mogli drżeć o końcowy rezultat. Do akcji wkroczył jednak niezawodny Mademba Cisse i po błędzie bramkarza z najbliższej odległości pakuję piłkę do bramki. Niestety chwila nieuwagi i goście zdobywają kontaktową bramkę. To co wydarzyło się kilka sekund póżniej przejdzie do historii Naszego Klubu jak i całej ligi !!!. Piłka ustawiona po stracie bramki na środku boiska....NA BEZPOŚREDNIE UDERZENIE Z POŁOWY BOISKA DECYDUJE SIĘ CISSE I PIŁKA LĄDUJE W SAMYM OKIENKU BRAMKI GOSPODARZY !!! Bramka stadiony świata i tym samym 8 bramka Naszego fenomenalnego napastnika w ciągu 200 minut !!! Nasza drużyna mimo osłabienia grała niesamowicie, kolejne 2 bramki zdobył Paweł Grabowski po idealnych asystach najpierw Mateusza Błazego a następnie Dmytro Kryvoruchyshaka !!! Nawet bramka stracona w samej końcówce nie przekreśla znakomitego meczu podopiecznych Tomasza Copika. W bramce pewnie bronił Lokaj, " kolejna " para stoperów Kalabay - Dworak wspomagana na bokach przez Darka Plitzke i Andrzeja Grunda zagrała bardzo dobrze !!! W środku pola ogrom pracy wykonali kapitan Jakub Malinowski i Dmytro Kryvoruchyshak znakomicie prowadząc naszą grę. Boczne sektory kolejny mecz stanowiły o sile naszej drużyny a Paweł Grabowski i Mateusz Błazy rozegrali świetne zawody !!! Bardzo dobry występ zaliczył Tomek Koc zaliczając asystę meczu a Djibril Mademba Cisse w takiej dyspozycji powinien być rozchwytywany przez kluby z wyższych lig !!! Gratulację dla Trenera i całej drużyny za niezapomniane emocję !!!!

Protokół z meczu