Orzeł Źlinice - Racłavia Racławice 4:1(3:0) Liga Okręgowa

W dzisiejszym meczu Nasze Orły pewnie pokonały drużynę z Racławic i dały dużo radości swoim kibicom. Bohaterem spotkania okazał się Cisse Mademba który zdobył wszystkie bramki dla naszego zespołu i mamy nadzieję okres drużyny dobrze grającej a nie potrafiącej wykorzystywać sytuacji mamy już za sobą. Jeszcze sędzia nie rozpoczął meczu a na rozgrzewce urazu doznał Tomek Łysek i jego miejsce w bramce zajął Łukasz Lokaj.Popularny " Loko " zaliczył kapitalne zawody kilkakrotnie ratując nas przed utratą bramki i pewnie broniąc przez całe spotkanie. Pierwsza połowa zakończyła wynikiem 3:0 a asysty przy 2 i 3 bramce zaliczył Paweł Grabowski który idealnie dogrywał do Cisse. W drugiej połowie przy 4 bramce asystę szybkim wyrzutem z autu zaliczył Kryvoruchyshak. Wyjątkowa była w dzisiejszym meczu para stoperów Danieluk - Bergandy która jednak stanęła na wysokości zadania i godnie zastąpiła nieobecnych Kusia i Kalabaya. Cieszą zdobyte punkty jednak trener Copik stwierdził po meczu że nie do końca jest zadowolony z gry i ma nadzieję że w kolejnym wyjazdowym meczu zaprezentujemy się już zdecydowanie lepiej.