Złe informacje z Urzędu do Spraw Cudzoziemców

Złe informacje z Urzędu do Spraw Cudzoziemców

Fatalne informację dotarły dzisiaj do zarządu naszego klubu.  Urząd do Spraw Cudzoziemców postanowił cofnąć pozwolenia na pracę dla naszych zawodników: Oleh Kalabay, Yurii Kotlovskyi oraz Andriy  Durda i niestety cała trójka w dniu dzisiejszym opuściła nasz kraj. Nie ma informacji kiedy zawodnicy powrócą do klubu dlatego na najbliższe spotkanie w Kietrzu powołani zostali Henryk Olsok, Andrzej Fronia oraz Walter Krzewica. Cieszymy się że nasi zasłużeni zawodnicy zgodzili się pomóc w tym trudnym momencie i mamy nadzieję że w najbliższym spotkaniu zagrają równie dobrze jak trójka zawodników z Ukrainy.

Komentarze

Dodaj komentarz
  • nasi Koledzy z Ukrainy napisał
    Heniu Tys je Pieron dzis jest Prima Aprilis ha ha !!!

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości