Orzeł Źlinice - LZS Walce 4:1(1:0) Liga Okręgowa

Nasze Orły przerwały " klątwę " i nareszcie wywalczyły komplet punktów z silną drużyną LZS Walce.  Bilans drużyny Tomasza Copika jest w ostatnich 3 spotkaniach imponujący - 3 zwycięstwa przy 10 bramkach strzelonych i tylko 1 straconej sprawia że nastroje w zespole są bardzo dobre. Festiwal strzelecki rozpoczął Yurii Kotlovskyi którego atomowe uderzenie pod poprzeczkę było nie do obrony. Przy bramce asystował Andriy Durda który bardzo dobrze dograł do lepiej ustawionego kolegi. W drugiej połowie goście szybko doprowadzają do wyrównania i tylko znakomite interwencje Dominika Wrzosa sprawiły że utrzymywał się remis. Dla losów spotkania kluczowe okazały się 60 i 61 minuta. Najpierw kapitalnym uderzeniem głową popisał się Oleh Kalabay wykorzystując rewelacyjne dośrodkowanie Pawła Grabowskiego a minutę póżniej piłkę do siatki z najbliższej odległości wpakował Andriy Durda po perfekcyjnym dograniu Marcina Dworaka. W ostatniej minucie meczu czwartą bramkę dołożył wprowadzony Dominik Paliszewski który w sytuacji sam na sam minął bramkarza i płaskim uderzeniem zdobył swoją pierwszą bramkę w lidze. Kolejnym fenomenalnym podaniem popisał się " król asyst " czyli Paweł Grabowski potwierdzając swoją wysoką formę. Brawa należą się wszystkim 18 Orłom z dzisiejszej kadry gdyż tak zmotywowanej i charakternej grupy dawno nie widzieliśmy. Gratulujemy znakomitej postawy !!!!