Victoria Cisek - Orzeł Źlinice 0:2(0:2) Liga Okręgowa

Znakomita seria Orłów trenera Tomasza Copika nadal trwa. W ostatnich 7 spotkaniach notujemy 2 remisy oraz 5 zwycięstw !!! W dzisiejszym meczu całkowicie zdominowaliśmy rywala a gdyby nie fatalna skuteczność w ostatnich minutach wynik powinien być wyższy. Obie bramki zdobył fenomenalny Tomek Schichta który swoją grą sprawia że nikt już nie tęskni za Cisse Madembą :P. Pierwsze trafienie to zasługa Marcina Gackowskiego który kapitalnie dośrodkował w pole karne na głowę Tomka który tylko delikatnie zmienił lot piłki i otworzył wynik spotkania. Po kolejnych 6 minutach i zamieszaniu w polu karnym najwięcej sprytu zachował nasz super strzelec notując swoje już 11 trafienie w sezonie !!! W bramce bardzo pewnie bronił Dominik Wrzos, znakomicie zagrała para stoperów Dworak - Kalabay którzy byli dzisiaj nie do przejścia. Na bokach Tomek Szpon i Marcin Gackowski udowodnili że ze świecą szukać tak dobrych bocznych obrońców :) W środku pola " profesor " Jakub Malinowski znakomicie uzupełniał się z Dominikiem Paliszewskim który przebojem wszedł do zespołu i z każdym meczem prezentuje się coraz lepiej. Na bokach swoją pracę wykonali Paweł Grabowski i Dawid Żak którym do szczęścia zabrakło dzisiaj tylko asysty bądż bramki. Bardzo dobrze układała się praca naszych napastników a Mateusz Błazy kilkukrotnie pokazał plecy obrońcom gospodarzy potwierdzając swoją znakomitą dyspozycję od początku sezonu. Pewne zwycięstwo w bardzo dobrym stylu pozwala patrzeć z optymizmem na najbliższe spotkanie z drużyną z Bodzanowa która wymieniana jest jako główny kandydat do awansu. Gratulujemy i zapraszamy za tydzień do Żlinic :)