Orzeł Źlinice - UKS Karnków 4:2(2:0) Liga Okręgowa

Drugi mecz z rzędu kończymy efektownym zwycięstwem w stosunku 4:2. Pierwszą bramkę identycznie jak w poprzednim meczu zdobył dla naszej drużyny Paweł Grabowski wykorzystując dobre podanie Tomka Koca. Tuż przed przerwą na 2:0 podwyższył Damian Górski płaskim uderzeniem po krótkim rogu a asystę zagraniem piętka zaliczył Oleh Kalabay. Trzecia bramka to zasługa wprowadzonego Marcina Dworaka który najpierw przedarł się prawą stroną boiska a następnie tak precyzyjnie dośrodkował w pole karne że nasz najlepszy strzelec Tomek Schichta bez problemu uderzeniem głową zdobył swoją 9 bramkę w sezonie. Ostatnie trafienie to kolejne świetne wejście naszego " jokera " Mateusza Błazego który najpierw był faulowany w polu karnym a następnie silnym uderzeniem wykorzystał jedenastkę. Nasze Orły zagrały po raz pierwszy w pięknych czerwonych strojach które dostaliśmy od Pana Marcina Szemainda właściciela firmy Baumar. Pan Marcin zadeklarował że to początek dobrej współpracy i częściej będziemy mogli usłyszeć o firmie Baumar która jest jedną z największych firm budowlanych w województwie specjalizująca się w konstrukcjach żelbetonowych. Dziękujemy bardzo :). Miło było także usłyszeć od kibiców gości że cały obiekt, boisko, nowe stroje oraz organizacja klubu wygląda bardzo dobrze. Gratulację dla trenera Tomasza Copika oraz całej drużyny za kolejne 3 punkty choć trzeba też zaznaczyć że sędzia główny zbyt często rozdawał kartki w mało grożnych sytuacjach wprowadzając niepotrzebne zamieszanie oraz wyrzucając bramkarza gości gdy ten zamiast czerwonej powinien dostać żółtą kartkę.

Powiązana galeria: