PoRaWie Większyce - Orzeł Źlinice 7:5(2:4) Liga Okręgowa

PoRaWie Większyce  - Orzeł Źlinice 7:5(2:4) Liga Okręgowa

Gdy w 7 minucie spotkania Nasze Orły wygrywały 0:3 wydawało się że to nasz zespół zainkasuje 3 punkty. Najpierw znakomite dośrodkowanie Kryvoruchyshaka z najbliższej odległości na bramkę zamienił Bergandy. Następnie nasz najlepszy strzelec Cisse dwukrotnie po indywidualnych akcjach wpisał się na listę strzelców. Na kontaktową bramkę gospodarzy ponownie znakomicie odpowiedział Cisse uderzeniem głową po pięknym mocnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego Kryvoruchyshaka. Niestety nieporozumienie w naszej linii obrony i miejscowi zdobywają 2 bramkę i na przerwę schodzimy prowadząc 2:4. O tym co wydarzyło się w drugiej połowie Nasze Orły będą chciały jak najszybciej zapomnieć. Najpierw po prostych błędach gospodarze strzelają 2 bramki i doprowadzają do wyrównania. Potem było już tylko gorzej a w dodatku za ostrą grę z boiska wyrzucony zostaję Cisse który zobaczył bezpośrednio czerwoną kartkę i będzie musiał pauzować przynajmniej przez 2 kolejki. Nasz zespół postarał się jeszcze na zryw i ponownie wyszliśmy na prowadzenia po pewnie wykonanym rzucie karnym przez Malinowskiego a faulowany był bardzo aktywny tego dnia Błazy. Błędy jakie popełniliśmy przy stratach kolejnych bramek po prostu przemilczymy gdyż katastrofa to najłagodniejsze słowo którym możemy określić to w jaki sposób traciliśmy bramki.