Orzeł Źlinice - Victoria Cisek 4:2(2:0) Liga Okręgowa

Po bardzo emocjonującym meczu Nasze Orły wywalczyły kolejny komplet punktów !!! Trzeba zaznaczyć że zawodnicy z Ciska zaprezentowali się bardzo dobrze i do samego końca walczyli o bramkę wyrównującą. W pierwszej połowie błysnął Mateusz Błazy. Najpierw pięknym strzałem z pola karnego pod poprzeczkę otworzył wynik dostając wcześniej znakomite podanie od Andriego Durdy. Po 2 minutach jego rajd faulem zakończył obrońca gości i sędzia bez zastanowienia wskazał na 11  którą bez problemów wykorzystał Jakub Malinowski. Po kolejnych 6 minutach perfekcyjne dośrodkowanie Mateusza na bramkę uderzeniem głową zamienił Oleh Kalabay. Na początku drugiej odsłony przyjezdni zdobyli 2 bramki i zrobił się jeszcze ciekawszy mecz.Obie ekipy miały swoje sytuację jednak to zawodnicy trenera Tomasz Copika 4 bramką ucieszyli swoich kibiców. Bramkę zdobył Szymon Mokrzycki który zaledwie minutę wcześniej pojawił się na boisku a asystę po rajdzie od połowy boiska zaliczył Tomek Schichta. To już kolejne spotkanie gdzie " nosa " do zmian ma nasz trener i tylko się cieszyć że na ławce rezerwowych mamy bardzo wartościowych zawodników. Na koniec bilans ostatnich 7 spotkań.....7 zwycięstw przy bilansie 32 bramki strzelone i 6 straconych !!!! BRAWO, BRAWO BRAWO !!!!