KS Bodzanów-Nowy Świętów - Orzeł Źlinice 1:4(0:1) Liga Okręgowa

Niesamowita forma Naszych Orłów !!! Notujemy 8 !!! zwycięstwo z rzędu !!!! W dzisiejszym spotkaniu byliśmy drużyną dyktującą warunki od 1 do 90 minuty i zasłużenie wywalczyliśmy 3 pkt. Na prowadzenie wyprowadza nas niezawodny Jakub Malinowski pewnie egzekwując rzut karny. Faulowany w tej sytuacji po wejściu w pole karny był grający bardzo dobre zawody Patryk Kuc. Po przerwie chwila nieuwagi i gospodarze doprowadzają do wyrównania, To tylko rozdrażniło nasz zespół który w przeciągu 4 minut zdobył 3 bramki !!!! Najpierw dobre dogranie z bocznego sektora boiska Andriego Durdy na bramkę płaskim strzałem zamienił Piotrek Job by po 2 minutach kolejne dośrodkowanie Andriego wykorzystał Tomek Schichta. Nasz najlepszy snajper w następnej akcji wyłożył piłkę Szymonowi Mokrzyckiemu a popularny " Mokry " dopełnił tylko formalności strzałem do pustej bramki. Na medal zagrała nasza obrona która przez całe spotkanie tylko raz się zagapiła. Nasi pomocnicy i napastnicy także zagrali kapitalnie co sprawiło że znakomita passa zwycięstw dalej trwa !!! Pod nieobecności trenera Tomasza Copika zespół poprowadził kierownik Łukasz Babik który z postawy i zaangażowania drużyny był bardzo zadowolony :) Gratulujemy !!!