Orzeł Źlinice - LZS Gronowice 3:2(2:2) Puchar Polski

Po bardzo emocjonującym meczu pokonujemy 4 ligowy zespół z Gronowic i przechodzimy do następnej rundy Pucharu Polski !!! Gdy w 30 minucie spotkania Nasze Orły przegrywały 0:2 wydawało się że wyżej notowany rywal będzie bliższy zwycięstwa jednak nasi zawodnicy pokazali charakter i zdołali strzelić 3 bramki !!! Najpierw znakomitym dośrodkowaniem popisał się Jakub Malinowski a swoją pierwszą bramkę w barwach Orła uderzeniem głową zdobył Oleh Kalabay. Swój dobry występ uwiecznił także bramką nasz napastnik Tomek Koc który wykorzystał piękne dogranie Pawła Grabowskiego i pewnym strzałem z pola karnego doprowadził do remisu. Gdy w 2 połowie zanosiło się na dogrywkę na indywidualną akcję zdecydował się Kamil Wożniak i po minięciu dwóch rywali trzeci faulował naszego pomocnika w polu karnym i sędzia bez zastanowienia pokazał rzut karny. Pewnym egzekutorem okazał się będący w znakomitej formie " Malinka " i wychodzimy na prowadzenie. Swoje szanse mieli też goście jednak pewnie tak jak przez cały mecz bronił Tomek Łysek. W końcówce meczu na boisku pokazał się także Prezes Henryk Olsok który udowodnił że nie zapomniał jak gra się w piłkę i kilka raz starł się z obrońcami gości. W ostatniej minucie jako zawodnik do pola wszedł także nasz bramkarz Łukasz Lokaj i także zaznaczył swoją obecność na boisku. Kolejny raz bez zarzutu zagrała nasza obrona, pomocnicy zagrali kapitalnie a najbardziej cieszy że nowi zawodnicy tacy jak Marcin Bergandy i Kamil Wożniak coraz pewniej wchodzą do drużyny i z każdym meczem powinni być silniejszymi punktami na boisku. Swojej radości po meczu nie krył Trener Tomasz Copik który był bardzo zadowolony ze zwycięstwa oraz postawy swoich zawodników. Obaj kierownicy czyli Andrzej Fronia i Łukasz Babik stwierdzili że dla takich spotkań i postawy zawodników warto kibicować Naszym Orłom. GRATULACJĘ !!!!