Orzeł Źlinice - KS Bodzanów-Nowy Świętów 2:0(1:0) Liga Okręgowa

Dzisiejszy mecz na szczycie zakończył się zwycięstwem Naszych Orłów i świetna passa 8 meczów bez przegranej jest kontynuowana. W pierwszej połowie padła jedna bramka a jej autorem niezawodny Tomek Schichta który silnym uderzeniem z 5 metrów nie dał szans na obronę bramkarzowi gości. Znakomitą asystę zanotował Paweł Grabowski którego podanie pod nogami przepuścił jeszcze Dominik Paliszewski dzięki czemu w sytuacji sam na sam znalazł się nasz napastnik i zdobył swoją już 12 bramkę w sezonie. W drugiej połowie wynik podwyższył wprowadzony Dmytro Kryvoruchyshak który otrzymał podanie od Tomka Schichty i sprytnym uderzeniem z 10 metra zdobył bramkę po której goście już się nie podnieśli. Ogromne brawa dla trenera Tomasza Copika i całego zespołu za kolejne bardzo dobre spotkanie i......pozycję na samej górze ligowej tabeli :) Gratulujemy !!!!