Naprzód Jemielnica - Orzeł Źlinice 1:0(1:0) Liga Okręgowa

Niestety bez punktów wracają dzisiaj do domu Nasze Orły. Nie był to najlepszy mecz w naszym wykonaniu i trzeba szczerze napisać że szczególnie w pierwszej połowie graliśmy bardzo słabo. Gdy w drugiej połowie powoli zaczęliśmy stwarzać sobie sytuację bramkowe pierwszy raz w tym sezonie na pierwszy plan wyszli sędziowie. Łącznie otrzymaliśmy 6 żółtych kartek i jedną bezpośrednio czerwoną za wykopnięcie piłki na aut która przypadkowo trafiła sędziego liniowego. Ten właśnie " sędzia magik " od tego momentu zaczął swój " koncert ".  Około 15 !!! razy w jednej połowie sygnalizował pozycję spaloną przy każdej naszej akcji, wrzutce czy prawidłowo zdobytej bramce ( dwie ). Gratulujemy ambitnej drużynie gospodarzy zdobytych 3 punktów i mamy nadzieję że w kolejnych spotkaniach o wyniku będą decydowały czynniki czysto sportowe.