Orzeł Źlinice - GLKS Włókniarz Kietrz 2:2(1:1) Liga Okręgowa

Po bardzo ciekawym spotkaniu remisujemy z drużyną z Kietrza 2:2 strzelając wyrównującą bramkę w 94 minucie po której sędzia zakończył mecz. W pierwszej połowie to Nasze Orły grały lepiej jednak po pięknym uderzeniu z woleja pomocnika gości musieliśmy odrabiać straty. Wyrównującego gola zdobył Tomek Schichta który najpierw wyłuskał piłkę obrońcy przyjezdnych a następnie płaskim strzałem nie dał najmniejszych szans na interwencję bramkarzowi. Nasz super strzelec w 65 minucie wywalczył rzut karny jednak tym razem bramkarz z Kietrza popisał się fantastyczną interwencją. Na domiar złego w 68 minucie za kolejne bezmyślne krytykowanie sędziego swoją drugą żółtą kartkę zobaczył Kryvoruchyshak i od tego momentu graliśmy w osłabieniu. W doliczonym czasie gry najpierw z woleja minimalnie chybił Tomek Koc na co goście odpowiedzieli zabójczą kontrą zdobywając swoją drugą bramkę. Jednak ostatnie słowo należało do naszego zespołu. Do piłki dośrodkowanej w pole karne razem z bramkarzem wyskoczył Tomek Schichta i tak skutecznie przeszkodził mu w skutecznej interwencji że ta spadła pod nogi Tomka Koca który tym razem pewnym strzałem lewą nogą doprowadził do remisu. Po bramce sędzia już nie wznawiał gry a zawodnicy z Kietrza padli załamani na murawę.  Punkt uratowany w takich okolicznościach trzeba cenić jednak wyjątkowo w tym meczu zbyt dużo Orłów zagrał poniżej swojego poziomu.....