UKS Karnków - Orzeł Źlinice 0:7 (0:2) Liga Okręgowa

Nasza drużyna nie przestaje zadziwiać fenomenalną formą i kolejne 3 punkty zapisujemy na swoim koncie. 6 zwycięstw z rzędu przy bilansie 28 bramek strzelonych i tylko 4 stracone sprawia że nastroje w klubie są wyśmienite. Po meczu było już praktycznie po 5 minutach gdy Yurii Kotlovskyi i Andriy Durda pokonali bramkarza gospodarzy po dobrych dograniach Tomka Schichty. Popularny Szichtos ustrzelił w tym meczu hattricka dzięki znakomitym dograniom Piotrka Joba, Pawła Grabowskiego oraz Andriego Durdy. Kolejne 2 trafienia zanotował Dominik Paliszewski który w ostatnich meczach wyrasta na prawdziwego jokera i gdy tylko pojawia się na boisku zalicza bramkę bądż asystę. Asysty przy bramkach " Palika " zaliczyli Jakub Malinowski i po raz drugi Piotrek Job. W bramce Dominik Wrzos miał wyjątkowo mało roboty a to bez wątpienia zasługa perfekcyjnej obrony w składzie Szpon, Kalabay, Gajda i Grabowski. To pierwsza runda od kilku lat gdy ciężar zdobywania bramek i asyst rozkłada się równomiernie na cały zespół co tylko oznacza kawał dobrze wykonanej pracy przez Trenera Tomasza Copika oraz zawodników którzy tworzą prawdziwy zespół. Już w najbliższą sobotę o godz 17:00 będzie kolejna okazja przekonać się o dobrej dyspozycji Naszych Orłów. Zapraszamy !!!