Orzeł Źlinice - Piomar Tarnów-Przywory 2:2(1:1) Liga Okręgowa

Sprawiedliwym remisem zakończyło się sobotnie spotkanie z drużyną Piomar Tarnów Przywory. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie i oba zespoły miały swoje szansę na zdobycie kompletu punktów. Pierwszą bramkę zdobył fenomenalny Tomek Schichta uderzeniem z 16 metra nie dał szans na obronę bramkarzowi gości. Asystę przy tym trafienie zaliczył Patryk Kuc który wślizgiem przeciął podanie od obrońców przyjezdnych. Swoje szanse na podwyższenie mieli jeszcze Mateusz Błazy i Piotrek Job jednak nie udało się zdobyć drugiej bramki. Goście doprowadzają do wyrównania po wzorowej kontrze którą z najbliższej odległości wykorzystał Piotr Popiołek. W drugiej odsłonie znakomity w tej rundzie Oleh Kalabay pięknym uderzeniem głową wyprowadza nas na prowadzenie po kapitalnej asyście Pawła Grabowskiego. Niestety po 2 minutach pada bramka wyrównująca i jak się okazało ostatnia w tym meczu. Tym samym na 10 zakończyła się liczba zwycięskich pojedynków z rzędu !!! Brawa dla Naszych Orłów jak i dla zawodników Piomar Tarnów Przywory za bardzo dobre zawody przeprowadzone w sympatycznej i fair play atmosferze. Gratulujemy !!!