Orzeł Źlinice - Naprzód Jemielnica 4:1(2:0) Liga Okręgowa

W sobotnim spotkaniu Nasze Orły ustanowiły fantastyczny rekord 9 zwycięskich spotkań z rzędu !!! Kolejna wysoka wygrana potwierdza jak znakomitą grupę zawodników ma do dyspozycji Trener Tomasz Copik. Scenariusz spotkania z drużyną z Jemielnicy był podobny do poprzednich spotkań.  Pierwsza połowa pod kontrolą i 2 strzelone bramki by standardowo na początku drugiej połowy stracić bramkę po niepotrzebnej zabawie w okolicach własnego pola karnego. Końcówka to 2 szybkie kontry podwyższające nasze prowadzenie. Pierwszą bramkę po rajdzie od połowy boiska uderzeniem lewą nogą zdobył Mateusz Błazy a asystę zaliczył Tomek Schichta. Drugie trafienie z rzutu karnego profesora Jakuba Malinowskiego po zagraniu ręką obrońcy gości we własnym polu karnym. Trzecią bramkę strzelił Tomek Schichta i była to jego już 23 bramka w sezonie !!! Asystę prostopadłym podaniem zanotował Jakub Malinowski. Czwarte trafienie ładnym uderzeniem po długim rogu zdobył wprowadzony chwilę wcześniej Marcin Dworak a asystę zaliczył ponownie Schichta. Swojej radości nie krył po meczu Prezes Henryk Olsok który jest bardzo zadowolony z postawy zespołu i sztabu szkoleniowego. Gratulujemy !!!