GLKS Włókniarz Kietrz - Orzeł Źlinice 1:3(0:0) Liga Okręgowa

Pewne zwycięstwo będąc zespołem o klasę lepszym to znakomity prezent od drużyny dla Trenera Tomasza Copika który w piątek obchodził urodziny ( wszystkiego najlepszego !!! ). Czwarte zwycięstwo pod rząd i awans na 4 miejsce w tabeli ( runda jesienna zakończona na 10 pozycji ..) musi budzić uznanie. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem a sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo. Druga odsłona to już popis naszej drużyny. W 50 minucie z prawej strony dośrodkował Tomek Schichta a najwięcej sprytu w polu karnym wykazał Andriy Durda zdobywając bramkę przy fatalnej postawie bramkarza gospodarzy. W 78 minucie ponownie Schichta pięknie zagrał na wolną pozycję do Yuriego Kotlovskiego a nasz napastnik płaskim strzałem w krótki róg zdobył swoją 3 bramkę w tej rundzie ( 3 rozegrane spotkania ). W doliczonym czasie gry gospodarze zdobyli bramkę kontaktową po prostym naszym błędzie w defensywie. Jednak w tym momencie zespół pokazał największy charakter. Zamiast się bronić Nasze Orły ruszyły do ataku i zdobyliśmy 3 bramkę którą wypracowali zawodnicy rezerwowi. Dominik Paliszewski idealnie wypatrzył Mateusza Błazego w polu karnym a nasz napastnik bez problemu umieścił ją w siatce zespołu z Kietrza. Cieszą świetne wyniki jednak to znakomita atmosfera i kolektyw który widać z boku pozwala z jeszcze większym optymizmem patrzeć na kolejne spotkania. Zapraszamy już w najbliższą niedzielę na godz 14:30 nasz zespół będzie podejmował Racławie Racławice Śląskie.