Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 0:4(0:1) Liga Okręgowa

Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice  0:4(0:1) Liga Okręgowa

Nasze Orły znakomicie rozpoczęły rundę rewanżową i po ciężkim meczu pokonujemy ostatnią drużynę ligi Czarnych Otmuchów.  Strzelcem pierwszej bramki wracający po ponad 9 miesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją nasz kapitan Tomasz Szpon który otrzymał piękne podanie od Jakuba Malinowskiego i strzałem lewą nogą daje nam upragnioną bramkę. Do tego momentu mecz był wyrównany a każda z drużyn miała po jednej dogodnej sytuacji do strzelenia bramki jednak oba strzały były mało precyzyjne. W drugiej odsłonie faulowany w polu karnym był Marcin Bergandy a pewnym egzekutorem jedenastki okazał się Cisse Mademba. Kolejna bramka to zasługa Dmytro Kryvoruchyshaka który idealną podcinką sprawił że sam na sam z bramkarzem znalazł się Cisse i technicznym strzałem zdobywa swoją 23 bramkę w sezonie. Dla Dmytro zaś była to już 10 asysta w rozgrywkach. Ostatnia bramka była autorstwa Mateusza Błazego który mocnym uderzeniem nie dał najmniejszych szans na interwencję bramkarzowi gospodarzy a asystę zaliczył Cisse. Mimo ciężkich warunków i ambitnie walczących gospodarzy to Nasze Orły były zespołem lepszym i zasłużone 3 punkty pojechały do Żlinic. Przed nami mecz z drużyną rezerw Odry Opole a nasi zawodnicy postarają się zrehabilitować za najwyższą porażkę z poprzedniej rundy 5:0. Już w tym momencie zapraszamy na niedzielny mecz !!!