Zakończenie sezonu - seniorzy !!!

Po ostatnim wygranym spotkaniu z drużyną Czarni Otmuchów Nasze Orły udały się do restauracji Antek ( dziękujemy Panu Pawłowi Jaglo za zaproszenie i poczęstunek) na podsumowanie sezonu. Pierwszy głos zabrał Prezes Henryk Olsok który stwierdził że jak na tak młody zespół jest bardzo zadowolony z wyników oraz gry całej drużyny. Prezes widzi potencjał na przyszły sezon dlatego priorytetem jest utrzymanie dotychczasowej kadry ewentualnie wzmocnionej 2-3 zawodnikami a życzyłby sobie najbardziej by kolejni juniorzy odważnie wchodzili do kadry pierwszego zespołu. Trener Tomasz Copik podziękował za zaangażowanie na treningach oraz meczach jednak uważa że po takiej rundzie poprzeczka na przyszły sezon będzie zawieszona jeszcze wyżej. Kierownik Łukasz Babik najbardziej zadowolony był że w klubie udało się stworzyć grupę zawodników na poziomie którzy bardzo dobrze reprezentowali klub a jak trzeba było angażowali się w funkcjonowanie drużyny. Podziękowania także należą się wszystkim sponsorom, Andrzejowi Froni na którego zawsze można liczyć, Tomkowi Łyskowi z proCreative za plakaty meczowe oraz sprawy techniczne, Panu Henrykowi Plech za malowanie linii oraz dla Alony Kukhtytska za pomoc w sklepiku. Ten sezon pokazał także że Orzeł nie tylko seniorzy ale w szczególności grupy młodzieżowe są znakomitą wizytówką całej gminny w czym największa zasługa Prezesa Olsoka który swoim zaangażowaniem pokazuję że nie tylko w dużych miastach można prowadzić klub na wysokim poziomie.