Zakończenie sezonu 2017/2018 !!!

W piątkowy wieczór odbyło się oficjalne zakończenie sezonu pierwszej drużyny Orła. Dzięki uprzejmości państwa Anny i Pawła Jaglo  mieliśmy okazję spędzić wspaniale czas w restauracji Antek w Żlinicach.  Tradycyjnie pierwszy głos zabrał Prezes Henryk Olsok który podziękował zawodnikom za bardzo udany sezon zwieńczony wysokim 3 miejscem. Prezes wyróżnił trenera Tomasza Copika za stworzenie zespołu potrafiącego wygrywać mecze wręcz seriami a dorobek 58 punktów musi budzić szacunek. Podziękował także kierownikom Andrzejowi Fronia i Łukaszowi Babik, sponsorom którzy od lat nas wspierają  oraz wyróżnił sponsora Henryka Baron z Boguszyc.Oczywiście naszym wspaniałym wiernym kibicom którzy wspierali nas praktycznie na każdym meczu. Zarówno drużyna jak i cały klub ciągle się rozwija, znakomite wyniki wszystkich drużyn Orła połączone z dobrą atmosferą sprawiają że z optymizmem patrzymy na następny sezon. Wszystkim którzy sprawili że ten sezon był tak udany dla Orła SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !!!!