Zakończenie rundy w restauracji Salomon

W sobotni wieczór w restauracji Salomon odbyło się oficjalne zakończenie rundy dla Naszych Orłów. Znakomite jedzenie oraz impreza taneczna z DJ była ukoronowaniem dobrego roku w wykonaniu naszych zawodników. W zgodnej opinii Prezesa Henryka Olsoka, Trenera Tomasza Copika i kierownika Łukasza Babika była to bardzo udana runda zakończona na rewelacyjnym 2 miejscu !!! W klubie jednak spokojnie podchodzi się do obecnych wyników gdyż nauczeni poprzednimi sezonami wiemy że liczy się wynik końcowy a na ten trzeba ciężko zapracować.  Prezes Olsok podziękował zawodnikom oraz sztabu szkoleniowemu za wykonaną pracę, wszystkim sponsorom, kibicom oraz osobom na które zawsze można liczyć wymieniając z nazwiska Andrzeja Fronię oraz Pana Henryka Plech. Są już także pierwsze ruchy transferowe a zainteresowanie naszymi kluczowymi zawodnikami Dmytro Kryvoruchyshak oraz Cisse Mademba wyraziły odpowiednio Ruch Zdzieszowice oraz MKS Kluczbork. Pozostali zawodnicy zadeklarowali dalszą walkę o jak najlepszy wynik a w kręgu zainteresowań naszych działaczy jest paru zawodników którzy powinni uzupełnić lukę po ewentualnym odejściu wymienionych zawodników. Gratulację dla sternika klubu Prezesa Olsoka, Trenera Copika oraz wszystkich zawodników którzy przyczynili się do tego że przerwę zimową spędzimy w bardzo dobrych nastrojach !!!