Victoria Cisek - Orzeł Źlinice 1:1(0:1) Liga Okręgowa

Nasze Orły dostały " zadyszki " pod koniec sezonu i dzisiejszy mecz zakończył się sprawiedliwym podziałem punktów.  Jedyna bramka dla naszego zespołu była autorstwa Cisse który po perfekcyjnym podaniu Kryvoruchyshaka znalazł się sam na sam z bramkarzem gospodarzy i bez najmniejszych problemów zdobył swoją 36 bramkę w lidze. Dla Dmytro była to już 14 asysta i miejmy nadzieję że nie ostatnia.  Nasze Orły zasłużyły jednak na słowa uznania gdyż serca i zaangażowania do gry w dzisiejszym meczu nam nie zabrakło co najbardziej cieszy. Podziałem punktów zakończył się także pojedynek Bodzanowa z LZS Walce i w ostatniej kolejce zwycięstwo nad drużyną z Naprzód Ujazd Niezdrowice zapewniło by nam pewne drugie miejsce i możliwość gry w barażach o 4 ligę. Taki wynik byłby pięknym podsumowaniem udanego sezonu dlatego w tym miejscu serdecznie zapraszamy w sobotę do Żlinic na godzinę 17:00 !!!