Orzeł Źlinice - Racławia Racławice Śląskie 8:2(2:0) Liga Okręgowa

Festiwal strzelecki urządziły sobie Nasze Orły aplikując drużynie z Racławic Śląskich aż 8 goli !!! Pierwszą bramkę silnym uderzeniem po krótkim rogu zdobył Marcin " Dwori"  Dworak a asystę zaliczył Paweł Grabowski. Drugą bramkę z rzutu karnego strzelił Jakub Malinowski po wcześniejszym faulu na Tomku Schichcie. Kolejne dwa trafienia były naszego najskuteczniejszego zawodnika " Szichtosa " ( wszystkiego najlepszego z okazji urodzin ) który najpierw uderzeniem głową wykorzystał przepiękne dośrodkowanie " Graby " by za 4 minuty sprytne dogranie Piotrka Joba zamienić na swoje 18 trafienie w lidze. Przy piątej bramce znowu błysnął Schichta który idealnie znalazł w polu karnym Kotlovskiego a popularny " Jurek " bez problemu zdobył swoją 4 bramkę w tej rundzie. Swoją drugą bramkę w tym spotkaniu z rzutu karnego zdobył król jedenastek " Malinka " po faulu na Andrieyu Durdzie.Siódme trafienie to duet rezerwowych - kapitalne dośrodkowanie Pawła " Konia " Ogonowskiego na bramkę zamienił Dominik " Palik " Paliszewski.  Gości dobił motor napędowy naszych akcji ofensywnych Andriy Durda uderzeniem głową po świetnym dośrodkowaniu Mateusza Błazego. Mały minus za 2 stracone bramki po prostych błędach jednak za wysoki wynik oraz pierwszy mecz w tym sezonie !!! bez kartkowego napomnienia należą się WIELKIE BRAWA !!!