Orzeł Źlinice - GKS Głuchołazy 2:0(2:0) Liga Okręgowa

Dla drużyny z Głuchołaz dzisiejsze spotkanie było ostatnią szansą powalczenia o miejsca gwarantujące awans lub baraż jednak to Nasze Orły wyszły zwycięsko z tego pojedynku. Dla drużyny Tomasza Copika dzisiejszy mecz był 7 pod rząd zwycięskim na własnym boisku !!! Wynik wręcz niesamowity !!! Żeby pokazać rewelacyjne wyniki osiągane przez nas zespół przypomnijmy że w poprzedniej rundzie jechaliśmy na mecz do Głuchołaz ze stratą 7 punktów  a w chwili obecnej wypracowaliśmy przewagę 11 punktów !!!!!!! Początek dzisiejszego meczu znakomity. W 4 minucie wchodzącego w pole karne Kotlovskiego faulował obrońca gości i sędzia bez wahania wskazał na 11 metr. Pewnym egzekutorem okazał się Jakub Malinowski. W 24 minucie Oleh Kalabay popisał się kapitalnym podaniem do Piotrka Joba a nasz pomocnik najpierw na zamach zmylił zawodnika z Głuchołaz a potem technicznym strzałem po długim rogu nie dał szans na obronę bramkarzowi gości.  W drugiej połowie tempo trochę " siadło " co nie zmienia faktu że to nasz zespół więcej grał piłką i z przekroju meczu zasłużenie wygrał. Brawa dla całej drużyny za tak wspaniałą postawę i lepszej reklamy nie potrzeba żeby zaprosić na środowe spotkanie z drużyną rezerw Odry Opole na niezwyciężony stadion w Źlinicach !!!