LZS Racławiczki - Orzeł Źlinice 2:3(1:0) Liga Okręgowa

LZS Racławiczki - Orzeł Źlinice 2:3(1:0) Liga Okręgowa

Fantastyczna runda Naszych Orłów okraszona kolejnym zwycięstwem na bardzo trudnym terenie LZS Racławiczki zakończyła sezon 2018./2019. W końcowym rozrachunku zajęliśmy 4 miejsce co biorąc pod uwagę 10 miejsce po rundzie jesiennej jest kapitalnym wynikiem !!! W pamięci kibiców zapadną 2 wspaniałe osiągnięcia - 10 zwycięstw z rzędu oraz 12 kolejnych spotkań bez porażki !!! 

W sobotnim pojedynku w pierwszej wyrównanej połowie padła tylko jedna bramka dla gospodarzy po sprytnym strzale z rzutu wolnego.Druga odsłona to koncert gry zawodników trenera Tomasza Copika. Błysnął będący w świetnej formie Szymon Mokrzycki który najpierw doprowadził do wyrównania po kapitalnym dośrodkowaniu Marcina Dworaka by za parę minut zdobyć swoją drugą bramkę po zgraniu piłki głową przez Oleha Kalabaya. Trzecie trafienie było najładniejsze w całym spotkaniu a jego autorem był nasz najskuteczniejszy strzelec Tomasz Schichta. Perfekcyjne dośrodkowanie z rzutu wolnego Jakuba Malinowskiego  na bramkę cudownym uderzeniem głową zamienił nasz super strzelec Schichta !!! 

Od 4 spotkań kontuzjowanego Dominika Wrzosa w bramce zastępował Tomasz Łysek i ze swojej postawy może być jak najbardziej zadowolony. Boczni obrońcy czyli Tomasz Szpon i Paweł Grabowski to podpory naszej defensywy a w środku profesor Oleh Kalabay ( możemy napisać z pełnym przekonaniem najlepszy obrońca w całej lidze ) wspomagany przez Adama Gajdę który przebojem wszedł co zespołu sprawili że defensywa to był nasz ogromny atut. W środku pomocy kolejny z profesorów Jakub Malinowski wraz z Szymonem Mokrzyckim zagrali znakomicie a wspomagani przez Patryka Kuca i Marcina Dworaka stworzyli znakomitą linie pomocy. W ataku niezastąpiony Tomek Schichta i Mateusz Błazy stworzyli duet który może nam zazdrościć cała liga. Był to także pierwszy sezon od dawna w którym różnice robili zawodnicy rezerwowi. W tym spotkaniu kapitalne wejście zanotowali Marcin Gackowski, Paweł Ogonowski, Andrzej Grund i Dominik Paliszewski. Gratulujemy i dziękujemy za wspaniałe emocje !!!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości