LZS Piotrówka - Orzeł Źlinice 1:5(1:2) Liga Okręgowa

Znakomity wynik wywalczyły Nasze Orły w dzisiejszym spotkaniu z silną drużyną z Piotrówki. Festiwal strzelecki rozpoczął Tomek Schichta sprytnym uderzeniem z pola karnego lewą nogą po wcześniejszym dograniu głową Oleha Kalabaya. Gdy gospodarze doprowadzili do wyrównania i zaczęli mieć lekką przewagę drużyna Tomasza Copika odpowiedziała w najlepszy możliwy sposób. Na znakomity przerzut przez pół boiska zdecydował się Kryvoruchyshak, z pierwszej piłki głową w pole karne zgrał Paweł Grabowski a nasz super snajper Schichta z zimną krwią pokonał bramkarza gospodarzy. Swoją trzecią bramkę popularny " Szichtos " zdobył strzałem z 5 metra po dograniu wprowadzonego parę minut wcześniej Mateusza Błazego. Czwarte trafienie to zasługa kolejnego zmiennika. Na rajd lewą stroną zdecydował się Dawid Żak jednak został sfaulowany w narożniku pola karnego. Do piłki podszedł Dmytro i precyzyjnym strzałem pokonał bezradnego bramkarza Piotrówki. Ostatnie trafienie to podanie z głębi pola Marcina Bergandego dzięki któremu Mateusz Błazy wyszedł na czystą pozycję i strzałem pod poprzeczkę ustalił wynik spotkania. Całej drużynie gratulujemy bardzo dobrej postawy !!!