KS Twardawa - Orzeł Źlinice 1:3(1:1) Liga Okręgowa

Znakomita runda Naszych Orłów trwa !!! Niedzielne zwycięstwo było 11 kompletem punktów w 13 spotkaniach rundy rewanżowej !!! Ten dzień był również wyjątkowy z 4 powodów...1.Naszemu bramkarzowi Tomasz Łysek urodziła się córka Zosia więc serdeczne gratulację dla szczęśliwych rodziców - Monika Szczepaniuk Łysek. 2 Nasz wieloletni kapitan Tomasz Szpon obchodził 30 urodziny więc wszystkiego najlepszego i jak najwięcej występów w barwach Orła. 3. Nasz Prezes Henryk Olsok wraz z Grażyna Olsok obchodzili 15 rocznicę ślubu a kierownik Łukasz Babik z Justyna Babik 7 rocznicę ślubu :)

W pierwsze połowie mimo ogromnej przewagi padła dla nas tylko jedna bramka. Po znakomitym dośrodkowaniu Andriy Durda pięknym uderzeniem głową popisał się Tomasz Schichta. Jedyny błąd w naszej obronie przez cały mecz wykorzystali zawodnicy gospodarzy i doprowadzili do wyrównania. Po przerwie znakomitą zmianę dał Szymon Mokrzycki który najpierw był faulowany w polu karnym a pewnym egzekutorem okazał się jak zwykłe Kuba Malinowski a następnie znakomicie dograł do Tomek Schichta który zdobył swoją drugą bramkę w meczu. Pewne zwycięstwo i znakomita seria 12 spotkań bez przegranej dalej trwa i oby jak najdłużej !!! Gratulację dla całej drużyny !!!