Groszmal Odra II Opole - Orzeł Źlinice 5:0(2:0) Liga Okręgowa

Wysoką przegraną zakończył się pierwszy wyjazdowy mecz Naszych Orłów z drużyną rezerw Odry Opole. Jednak jak stwierdziła większość licznej widowni na tym meczu wynik nie jest odzwierciedleniem postawy naszej drużyny. Do 30 minuty spotkania to podopieczni Tomasza Copika prowadzili grę i byli bliżsi zdobycia bramki jednak zabrakło skuteczności. Gospodarze przeprowadzili dwie składne akcję które zakończyli bramkami co ewidentnie podłamało naszych zawodników. Początek drugiej połowy to ponownie bardzo dobra gra Orłów i kilka ciekawych sytuacji ale niestety ponownie zawodzimy nie potrafiąc wykorzystać choć jednej. W końcowych minutach nasz zespół się odkrył czego konsekwencją były kolejne stracone bramki. Nasz zespół pokazał się z dobrej strony i mamy nadzieję że w kolejnych meczach gra przełoży się także na strzelone bramki oraz zdobyte punkty.

Protokół z meczu