Karpacz - relacja z obozu:)

Tak udanego obozu mogą na zazdrościć kluby na wyższych poziomach rozgrywkowych. Piękna pogoda połączona z atrakcyjną miejscowością sprawiły, że warunki były wręcz idealne. Poniżej postaramy się opisać najważniejsze wydarzenia z 4 dniowego pobytu.

Pierwszego dnia meldujemy się w Hotel Carmen - Karpacz (dziękujemy za pobyt i pozdrawiamy) około południa i po obiedzie trener Copik zarządza pierwszy trening. Zajęcia biegowe połączone ze wspinaczką po schodach pokazały, że nie pojechaliśmy tam tylko wypoczywać. Po kolacji trener przygotował wizualizację teoretyczno-taktyczną, po której została także wybrana nowa rada drużyny.

Sobotni poranek po śniadaniu wybieramy się do Świątyni Wang - najstarszego drewnianego kościoła w Polsce. Spacer kończymy na torze saneczkowym Koralowa, gdzie każdy mógł zjechać po ponad 800 metrowym torze. Wieczorem wybraliśmy się na sparing do czeskiej miejscowości Desná, Jablonec Nad Nisou, Czech Republic, gdzie rozegraliśmy mecz z drużyną MLKS Woskar Szklarska Poręba - Wojcieszyce zakończony naszym zwycięstwem 5:2 (bramki zdobyli Błazy x 2, Kryvoruchyshak, Koc i Cisse ).

Niedziele rozpoczynamy od próby zdobycia Kopy jednak po prawie 2 godzinach musimy odpuścić, gdyż brak odpowiednich butów oraz oblodzony szlak groził kontuzjami. Popołudnie to wyjazd i zasłużony odpoczynek w Termy Cieplickie. Wieczorem nastąpiły kolejne "spotkania integracyjne" :).

Poniedziałek okazał się "truskawką na torcie". Piękne słońce z rana sprawiło, że postanowiliśmy się wybrać na najwyższy szczyt Karkonoszy i Sudetów - Śnieżkę. Mieliśmy ogromne szczęście, gdyż zimą taka pogoda trafia się niezwykle rzadko i dzięki temu mogliśmy się delektować wręcz niesamowitymi widokami.

Po powrocie nastąpiło oficjalne zakończenie wyjazdu i z utęsknieniem będziemy czekać na kolejne obozy. Podziękowania dla Prezesa Henryk Olsok, który kolejny raz zapewnił drużynie tak komfortowe warunki, trenera Tomasza Copika oraz kierowników Andrzej Fronia i Łukasz Babik, którzy czuwali nad zagospodarowaniem czasu oraz dla całego zespołu, który udowodnił swoim zaangażowaniem i postawą, że wyjazd był zasłużoną nagrodą.

Powiązana galeria: