Sparta Paczków - Orzeł Źlinice 0:1(0:0) Liga Okręgowa

Po bardzo dobrej grze Orły trenera Tomasza Copika przywożą dzisiaj cenne 3 punkty z trudnego terenu Sparty Paczków. Decydującą dla losów spotkania bramkę strzelił nasz super strzelec Tomasz Schichta który pięknym uderzeniem głową nie dał szans na obronę bramkarzowi gospodarzy. Warto zaznaczyć że całą akcję rozpoczął Piotrek Job rozprowadzając piłkę na skrzydło do Pawła Grabowskiego który po minięciu zawodnika gospodarzy perfekcyjnie dośrodkował w pole karne do naszego napastnika. Pewnie w bramce zagrał Dominik Wrzos, kapitalne zawody rozegrał kapitan Tomek Szpon a na drugiej stronie nie do przejścia był Paweł Grabowski.W środku na brawa zasłużyła para Marcin Dworak - Adam Gajda trzymająca pewnie linię obrony. Nasze skrzydła czyli Patryk Kuc oraz Andriy Durda dużo się napracowali jednak w następnych spotkaniach liczymy na asysty i bramki :) Rewelacyjnie zagrał środek pomocy. Jakub Malinowski kolejny mecz potwierdził swoje wysokie umiejętności oraz Piotrek Job który nareszcie zagrał na poziomie na jaki go stać. Nasi napastnicy nie mieli za dużo sytuacji bramkowych jednak trzeba napisać że bardzo dużo wspierali zespół w defensywie. Cieszy dobra zmiana Andrzeja Grunda oraz wprowadzonych w końcówce Pawła Ogonowskiego oraz Andrzeja Szałańskiego. Jedynym pechowcem dzisiejszego spotkania okazał się Yurii Kotlovskyi który na przedmeczowej rozgrzewce złapał kontuzję i nie pojawił się już na boisku. Dla całej drużyny oraz sztabu szkoleniowego gratulację !!!!