Orzeł Źlinice - KS Twardawa 3:4(3:2) Liga Okręgowa

Czarna seria Orłów trenera Tomasza Copika trwa. Początek w wykonaniu naszej drużyny był wyśmienity. Najpierw doskonałe dośrodkowanie Jakuba Malinowskiego strzałem głową na bramkę zamienił Tomasz Schichta. Po kilku minutach wynik podwyższył Mateusz Błazy silnym uderzeniem z 16 metra. Niestety proste błędy w obronie sprawiły że goście doprowadzili do wyrównania. Przed przerwą ponownie wychodzimy na prowadzenie za sprawą znakomitego podania Dmytro Kryvoruchyshaka do Pawła Grabowskiego który płaskim strzałem umieścił piłkę w siatce. Strzelec bramkę zadedykował tacie Maciejowi który niedawno obchodził urodziny ( wszystkiego najlepszego :). Po przerwie goście potrzebowali zaledwie minuty by strzelić wyrównującą bramkę przy kolejnej serii błędów w defensywie. Oba zespoły miały swoje szansę jednak zarówno Tomek Łysek jak i bramkarz gości bronili bardzo pewnie. Gdy wydawało się że mecz zakończy się sprawiedliwym remisem to goście wyprowadzili perfekcyjną kontrę która zapewniła im cenne zwycięstwo.